• Czcionka:
  • zresetuj wielkość interlinii
  • włącz większą interlinie+

Tekst łatwy do czytaniaInformacje o przedszkolu w języku migowym

Zobacz wszystko

Nasze przedszkole dołączyło do 30 Akcji Sprzątania Świata. W tym roku działaliśmy w myśl hasła "SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI". Dzieci wraz z nauczycielkami i pracownikami przedszkola chwyciły za worki i rękawiczki, aby posprzątać swoje lokalne środowisko. Przedszkolaki podczas zajęć zdobyły wiedzę na temat potrzeby sprzątania świata oraz jak selekcjonować odpady, aby naszej planecie było trochę lżej. Dzieci od najmłodszych lat uczą się jak ważne jest dbanie o środowisko.

Dzieci w gumowych rękawiczkach zbierają śmieciDzieci w gumowych rękawiczkach zbierają śmieciDziewczynka trzyma śmieci, w tle  dzieci wrzucają do  śmieci do workaDzieci w gumowych rękawiczkach zbierają śmieciDzieci w gumowych rękawiczkach zbierają śmieciDzieci w gumowych rękawiczkach zbierają śmieciChłopcy trzymają worek na śmieci, dzieci wrzucają do niego śmieci

Przekierowanie na stronę Facebook