• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • włącz większą interlinie+
  • Kontrast:
  • włacz kontrast
  • wyłacz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Tekst łatwy do czytaniaInformacje o przedszkolu w języku migowym

Zobacz wszystko

W grupie „Motylki” odbyło się wyjątkowe spotkanie edukacyjne. Nasze przedszkole odwiedziła przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie (PSSE), która przeprowadziła dla dzieci ciekawą i dostosowaną do ich wieku prelekcję. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak ważna jest codzienna higiena oraz zdrowe odżywianie. Pani w przystępny i angażujący sposób opowiadała o zasadach dbania o czystość rąk, zdrowych nawykach żywieniowych oraz o tym, jak dbać o swoje zdrowie na co dzień. Na zakończenie każde dziecko otrzymało broszurki promujące zdrowy tryb życia, które będą doskonałym wsparciem w utrwalaniu zdobytej wiedzy również w domu. Serdecznie dziękujemy za wizytę i wartościowe spotkanie!

pracownik sanepidu mowi do dzieci pokazując prezentację na telewizorze multimedialnympracownik sanepidu pokazuje książeczkępracownik sanepidu stoi na tle ekranu dzieci słuchają siedząc na dywanie

Przekierowanie na stronę Facebook