W grupie „Motylki” odbyło się wyjątkowe spotkanie edukacyjne. Nasze przedszkole odwiedziła przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie (PSSE), która przeprowadziła dla dzieci ciekawą i dostosowaną do ich wieku prelekcję. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak ważna jest codzienna higiena oraz zdrowe odżywianie. Pani w przystępny i angażujący sposób opowiadała o zasadach dbania o czystość rąk, zdrowych nawykach żywieniowych oraz o tym, jak dbać o swoje zdrowie na co dzień. Na zakończenie każde dziecko otrzymało broszurki promujące zdrowy tryb życia, które będą doskonałym wsparciem w utrwalaniu zdobytej wiedzy również w domu. Serdecznie dziękujemy za wizytę i wartościowe spotkanie!









